• ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI +90 0507 152 74 13 ( 7/24 ) 0312 378 0705 (7/24)
  • info@fiberdedektiflik.com

EŞ TAKİBİ

EŞ TAKİBİ

Eş Takibi
 

Eş takibi, evlilikte aile içi ilişkilerin bozukluğunu ortaya koyan, eşler arasındaki şüpheleri kesin bir şekilde gideren ve boşanma davası için öne sürülen boşanma sebepleri arasında olan haysiyetsiz yaşam sürme, aldatma, zina gibi sebeplerde kusurlu eşin ( aldatan eş ), kusurlarını ispat edecek delil toplama çalışmasıdır.

Bir ilişkiyi aldatma ve güven kaybından çok daha hızlı yok eden hiçbir şey yoktur.

Fiber Dedektiflik Bürosu, evlilik ve aile içi araştırmaların hassas doğasını anlar. Deneyimli Özel dedektif personelimiz yeniliğe açık ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını çabuk kavrar, analiz eder, hızla çözüme ulaştırır.

Ankara dedektif, aile birliği bozulmuş evliliklerde aldatılan eş başvurusuyla, aldatan eşin takibi ve boşanma davası için sayısı bine yakın eş takibi araştırma dosyası olmuştur. Boşanma davası için alınan bu dosyalar için yapılan eş takibi araştırması, görevi gereğince hareket eden konusunda çok bilgili dedektif ve araştırma görevlilerimizin, özverili çalışmaları neticesinde başarıyla sonuçlanmıştır. Eldeki görsel kanıtlar ve raporlar, başvuran eşin açılmış ya da açılacak olan davalarında ( boşanma davası, velayet davası, nafaka davası gibi ) delil olarak mahkemeye sunulmak üzere sadece başvuran eş ya da önceden belirttiği kanuni temsilcisine teslim edilmiştir.

 

Eş takibi nasıl yapılır?


Fiber Dedektiflik Bürosu ve araştırma görevlisi personelimiz aldığı dosya üzerinde özenle çalışır. Tüm gerçekleri şüphe götürmeyecek şekilde kanıtlar. Ortaya çıkan ve tümü kamuya açık alanlarda elde edilen fotoğrafları, video görüntülerini, yer, zaman, kişi içeren ayrıntıların bulunduğu detaylı bir rapor haline getirir. Dedektif eş takibi adıyla, hazırladığı raporu inkâr edilemez kanıtlarla birlikte teslim eder. Boşanma davasında aldatma delilleri, hukuka aykırı delil olarak kabul edilmemesi için özellikle kamuya açık alanlarda titizlikle çalışılır.

Fiber Dedektiflik Bürosu, eş takibi araştırması yaparken, herhangi bir gelişme anında dosyanın seyri açısından, olay hakkındaki gerçeklerin ayrıntılarını açıkça iletilmesinin hayati öneminin farkındadır. Müşterilerimizin boşanma davasıyla ilgili hizmet aldığı eş takibi ve gözlemi araştırması sırasında uygun bir koordinasyon ve strateji hedeflenir. Bu amaçla müşterimizin takip esnasında, sahadaki dedektif ve araştırma görevlilerimizle doğrudan iletişimi vardır. Eş takibi ve gözlemi araştırmasının başarıyla sonuçlanması açısından saha safhasındaki müşteri ve özel dedektif arasındaki iletişim paha biçilmez gerekliliktir.

Ankara Dedektif, eş takibi dedektiflik hizmetleri için yapılacak saha araştırmasına kursiyerler veya stajyerler atamaz. Bunun gibi araştırmalar hedeflerinizin etkin ve uygun bir şekilde karşılanmasını sağlamak amacıyla uzman dedektif ve araştırma görevlileri tarafından yapılmaktadır.

2002 Fiber Dedektiflik Bürosu . Tüm Hakları Saklıdır. İstanbul - Ankara - İzmir

Yukarı Çık