• ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI +90 0507 152 74 13 ( 7/24 ) 0312 378 0705 (7/24)
  • info@fiberdedektiflik.com

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

 EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

Evlilik araç değil amaçtır. Ülkemizde her vatandaş doğar büyür ve bir işe sahip olduktan sonra sevmek sevilmek ister. Bu durum kurumsaldır ve evlilik başlığı altındadır. Kişiler evlenmeden önce belirli durumlara dikkat etmek zorundadırlar ve evlilik öncesi araştırma hizmeti bu gibi durumlarda insanlara dedektifler aracılığı ile hizmet verir.

Evlilik öncesi araştırmaları isminde de geçtiği gibi evlenmeden önce yapılan araştırmalardır. Kişileri, ailelerini, arkadaş çevrelerini ve geçmişlerini araştıran bu hizmet insanlara aydınlık sunar. Her birey evleneceği kişinin nerde yaşadığını ve nasıl kişilerle arkadaşlık kurduğunu bilme hakkına sahiptir. Eş adayının madde kullanımı kumar alışkanlıkları gibi saklanan alışkanlıklarını aydınlatan evlilik öncesi araştırma; aynı zamanda aile içerisinde daha önce gerçekleşmiş olan suçları da tespit eder ve sizleri bilgilendirir.

Evlilik öncesi araştırma eski usul kişilere soru sorma gibi değildir ve kurumsal olmalıdır. Bütün çıplaklığı ortaya koymalıdır. Adayın eski sevgililerine kadar bulmakta olan dedektiflerimiz aynı zamanda şuan ki hayatıyla ilgili doneleri de toplar ve sizlere sunar.

Doğru kişi sadece aşk ve sevgiyle bulunan kişi olmamalıdır. Aile yapıları incelenmeli, hukuki olaylar tespit edilmeli, psikolojik durumu gibi durumlar araştırmalı ve varsa kötü alışkanlıklar tespit edildikten sonra gerekirse tekrar düşünülmelidir evlilik. Unutmayın ki insanlar görüldükleri gibi değildirler.

2002 Fiber Dedektiflik Bürosu . Tüm Hakları Saklıdır. İstanbul - Ankara - İzmir

Yukarı Çık