• ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI +90 0507 152 74 13 ( 7/24 ) 0312 378 0705 (7/24)
  • info@fiberdedektiflik.com

KAYIP ŞAHIS

KAYIP ŞAHIS

Kayıp Şahıs Araştırması

Günümüzde iletişim ve ulaşım imkânlarının çoğalması ile birlikte bölgesel mesafeler oldukça zaman bakımından kısaldı. İnsanlar arasındaki eskiden yaşanan ulaşım sorunları ortadan bir nebze de olsa kalkarak insanların bir yerden bir yere seyahat etmeleri oldukça kolaylaştı. Ancak 18 yaşını doldurmamış reşit olmayan çocuklar ile yine 18 yaşı altı veya üstü çocuk, genç, yaşlı, akli dengesi yerinde olmayan insanlarımızın hastalıklarından kaynaklanan kendi sağlıksız iradeleri, kandırılmak sureti veya zorla yaşam alanlarını terk ederek kaybolmaktadır. Böyle bir durumlarda canımızdan çok sevip değer verdiğimiz bu insanların hayatlarından endişe ederek bir an önce kendilerini bulma gayreti içerisine gireriz. Sizlerde çok sevdiğiniz yakınlarınız ile ilgili bir kayıp yaşadığınızda öncelikle konuyu ivedilikle yaşamış olduğunuz bölge sınırları içerisinde size en yakın bölgenize yetki alanları içerisinde bölgenize bakmakla yükümlü Adli kolluk birimine (polis karakolu, jandarma karakolu) müracaat edilmelidir. Gerekli müracaatta konu ile ilgili detaylı bilgi verip konu hakkında gerekli araştırma ve tahkikatların yapılması için ihbarda bulunmanız gerekmektedir. Bu ihbarı yaşamış olduğunuz bölgenin adliyesine giderek Cumhuriyet Başsavcılığına hitaben yazılı şikâyet dilekçeniz ile de Müracaat Savcılığına ihbarda bulunabilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz ihbarın takipçisi olarak kolluktaki yetkili amirlerden sık sık bilgi almak kendi imkânlarınız ile elde ettiğiniz olay ile ilgili bilgileri yetkili amirlerle paylaşmanız halinde yakınınızın bulunması konusunda yapılan çalışmalara son derece yarar sağlayacaktır.

Günümüzde yaygınlaşan ve etkin olarak görev yapan kayıp şahısların araştırılması ve kayıp şahısların yakınları ile ilgilenerek kendilerini konu ile ilgili bilgilendiren kurulmuş olan çeşitli dernek yetkilileriyle de iletişime geçerek kayıp şahsın bulunması ile ilgili çaba gösterebilirsiniz. Ancak kayıp şahsın geç bulunmasında şahsın aleyhine işleyen sağlık sorunu, kendini koruma kabiliyetinden yoksun olması gibi durumlarda şahsın bir an önce bulunması ile ilgili profesyonel yardım alabilirsiniz. Firmamız Fiber Dedektiflik tecrübesi ile kayıp şahısların bulunması ile ilgili yüzlerce başarılı hizmet vermiştir.

Sizlerde kayıp şahıs araştırma hizmeti ile ilgili profesyonel yardım almak istediğinizde firmamızın merkezini 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımız 0553 695 0850 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

2002 Fiber Dedektiflik Bürosu . Tüm Hakları Saklıdır. İstanbul - Ankara - İzmir

Yukarı Çık