• ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI +90 0507 152 74 13 ( 7/24 ) 0312 378 0705 (7/24)
  • info@fiberdedektiflik.com

Dedektif fiyatları, hizmetlerimizin genelinde farklı olarak uygulanmaktadır. İlgili hizmet kapsamında gerçekleştirilecek çalışmaların kapsamı, süresi gibi özel durumlar sebebiyle dedektif fiyatları farklılık göstermektedir. 

Dedektif fiyatları, bizimle iletişim kuran bireyin veya kurumun taleplerine göre şekillenmekte, talep edilen hizmetin kapsamına göre değişmektedir. 

Dedektif fiyatları hakkında 24 saat online destek hatlarımızı arayarak kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Yapacak olduğunuz görüşmeler gizlilik prensipleri kapsamında tamamen koruma içerisinde olacaktır.

Dedektifliğin büyük bir bölümü araştırma ve gizliliğe dayanır.Nasıl dedektif olunur, dedektif olmak ve mesleğini yürütebilmek için özel dedektiflik büroları kurulmaktadır. Özel dedektiflik büroları için devlete resmi olarak başvuruda bulunmak gerekir. Bu başvuruyu eksiksiz yerine getirmek ve faaliyet yapabilir belgesi almak gerekmektedir.


Dedektif; yasal süreçlerde kullanmak üzere ya da şüphe duyulan aldatma, aldatılma, şirket araştırması, evlilik öncesi araştırma, çocuk takibi gibi konularda bilgi toplayan, gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışan kişidir.

2002 Fiber Dedektiflik Bürosu . Tüm Hakları Saklıdır. İstanbul - Ankara - İzmir

Yukarı Çık